Tickets

Rails ve Flights birleşti. Çünkü birlikte daha güzel.
Odamigo Tickets yeni özellikleriyle sizlerle.

 

TRENDE İLK DURAĞINIZ

Rakiplerinden 1 adım önde olmak istersin, Türkiye’de ilk ve tek uluslararası demir yollarına ulaştıran Odamigo Tickets’ı kullanırsın.

Bazen rezervasyonun iptali ya da opsiyonlarına bakman gerekir, Odamigo Tickets’ta bunları zahmetsiz yaparsın.

 

 

Elektronik Bilet seçeneğinin yerine elle tutulur bir bilet istersin, o zaman Kağıt Bilet (Paper Ticket) özelliğinden faydalanırsın.

Sadece kağıt biletleme yapılabilen tren yollarına online ulaşmak istersin, Odamigo Tickets  ile bu tren yolu şirketlerine online ulaşınca şaşırırsın.

Kolay arayüz ile aynı anda dokuz kişiye kadar fiyat bulur ve biletme yaparsın.

Çeşitli müşterilerine çeşitli sınıflarda biletleme yapmak istersin, Odamigo Tickets’ta her müşterinin isteğine uygun bilete ulaşırsın.

KESEMEDİĞİNİZ UÇAK BİLETİ KALMASIN


Yüzlerce havayolu elinin altında olsun istersin, Odamigo Tickets’ta 70+ ülke ve 900’den fazla hava yoluna tek bir platformdan ulaşırsın.

Başka platformlarda bulamadığın hava yollarına (Air Dominicana, China Southern Airlines, Norwegian Air Shuttle, Czech Airlines, Copa Airlines  vs) , rotasyonlara (Bangkok – Phuket, Shanghai – Beijing, London – Poznan, Prag – Varşova vb) ulaşmak istersin. Odamigo Tickets’ta ulaşmadık yer bırakmazsın.

Avantajlı fiyatlar istersin. Odamigo Tickets’ta 900’den fazla hava yolu için %40’a varan fiyat avatantajlarından yararlanırsın.

Türk Hava Yolları’ndan ucuz bilet istersin, Odamigo Tickets’ta THY’i de %40’a varan fiyat avantajları ile biletlersin.

SOTO biletlerini en düşük fiyatlarla almak istersin, Odamigo Tickets’’da alırsın.

Her sorununda  ulaşabileceğin, online check-in ve bagaj ekleme gibi ek hizmetler için her an destek alabileceğin biri olsun istersin, bir telefon uzağındaki Odamigo HELPDESK ekibini ararsın.

Opsiyonlu rezervasyonlarında anında PNR numarası almak, opsiyon süresi dolana kadar sabit fiyat garantisi, ayrıntılı iptal/değişiklik bilgisi istersin, Odamigo Tickets’ta bunu olmuş bilirsin.

Döviz kurlarındaki dalgalanmalardan etkilenmemek istersin, Odamigo’da döviz, euro para birimine sabitlendiği için rahat edersin ya da TL ile ödersin.

O an nasıl müsaitsen öyle ödemek istersin, Odamigo’nun farklı ödeme seçeneklerinden yararlanırsın. (Kredi Kartı, Banka Transferi, Cari)

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com