SEYAHAT ACENTELERİNİN “KEŞKE BİLSELER” DEDİKLERİ 7 ŞEY

  1. BİZ HEP BURADA OLACAĞIZ.

Birçok kişi seyahat acentelerinin hala var olduğunu ve çok fazla talep gördüğünü duyduğunda şaşırır. Şaşırmayın. Gün geçtikçe bu talep daha da artacak. Çünkü zaman git gide daha değerli hale geliyor ve insan,  karşısındaki yüzlerce seçenek arasından kendisine en doğru olanın bir profesyonel tarafından seçilmesinin keyfini biliyor.

ABD’den yapılan seyahatlerin tam üçte biri seyahat acenteleri aracılığıyla yapılıyor. Genç gezginlerin bir çoğu da bu yolu tavsiye ediyor.

 

  1. “ŞURADAN REZERVASYON YAP, BURADAN UÇ.” DİYEN DOSTUNUZUN TAVSİYESİ SİZİ ÜZEBİLİR.

Online bir tatil rezervasyonu yapmak kolay görünebilir, ancak genellikle yolcuların beklemedikleri kadar zaman ve para harcamalarına neden olur. Çünkü yüzlerce seçenek arasından kendinize uygun olanı seçmek sanıldığı kadar kolay değildir. Üstelik birçok online rezervasyon sitesi, gizli ücretler ve düzenlemeler konusunda şeffaf değildir. Bir değişiklik veya rezervasyon hatasını düzeltmek genellikle gezginlerin bir çağrı merkezi ile saatlerce uğraşmalarını ve son olarak işlemlerinin nasıl sonuçlandığıyla ilgilenmeyen bir kişiyle saatlerce konuşmalarına sebep olur.

Seyahat acenteleri uzmanlığı seyahattir ve seyahatinizin yolunda gittiğinden emin olmak için sizinle şahsi olarak ilgilenir. Müşterilerinize hem seyahatleri öncesinde hem de seyahatleri boyunca ve sonrasında yardım ederler.

  1. SİZ GİDERKEN BİZ DAHA İYİ BİR SEYAHAT İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

<Seyahat acenteleri, otel uçak gibi seyahat ürünleri sağlayıcılarıyla sizin dışarıdan ulaşamayacağınız fiyatlar olanaklar elde ederler. Çünkü bu ayrıcalıkları sağlamak uzun bir süre, sağlıklı bir ilişki ve tecrübe gerektirmektedir.

Üstelik tedarikçilerin, acenteler aracılığıyla rezervasyon yapan gezginlerin ihtiyaçlarına cevap vermeleri çok daha kolay ve olasıdır.

  1. SORA SORA BAĞDAT’TAKİ EN İYİ SEYAHAT PROGRAMI BULUNUR.

Yolcular genellikle seyahat planları hakkında ilgili birçok farklı fikirle seyahat acentelerine gelirler. Deneyimli bir seyahat danışmanı, bir gün önce veya daha sonra yola çıkmanın yüzlerce liralık bir fark yaratabileceğini bilir. Müşteriler seyahat hedeflerini açıkça ifade edebildiklerinde, seyahat danışmanları müşterilerinin isteklerine değer vererek ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Bu yüzden sorularınızı çekinmeden sorun ve istediklerinizi açık açık anlatın.

    1. SİZ DAHA İYİ GEZİN DİYE BİZ VARIZ.

 

Seyahat danışmanları her seyahat ettiklerinde , otellere, restoranlara ve yerel etkinliklere göz atarlar. Sorular sorarlar, fuarlara katılırlar ve en iyi önerileri sunabileceklerinden emin olmak için mevcut her yeni şeyi deneyimleyerek kendilerini geliştirirler.

  1. SİZ MUTLU OLURSANIZ BİZ KAZANIRIZ.

Birçok gezgin seyahat acentelerinin onları en büyük komisyonu verecek olan paketlere ve satıcılara yönlendirmeye çalışacağına inanıyor. Büyük seyahat acenteleri, müşterileriyle uzun süreli çalışma ilişkileri geliştirmek, her zaman beklentileri aşan tatiller ve seyahat deneyimleri tasarlamak ister. Bir seyahat acentesi “ucuz” bir seçeneği size tavsiye etmiyorsa bu, indirimin kalite düşüşüne değmeyeceğine veya uzun vadede size daha pahalıya mal olabileceğine inandıkları içindir.

  1. İŞTE BUNU SEVİYORUZ.

Seyahat acenteleri çok çalışır ve yaptıkları işi severler. Bu endüstride birçok iyi acente olmasının sebebi onların seyahate ve onunla ilgili her şeye olan sevgilerinden dolayıdır. Becerilerini ve bilgilerini paylaşma ve seyahat hayallerinizi gerçekleştirme konusunda tutkululardır.

 

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com