Odamigo Tickets ile Odamigo Rail ve Odamigo Flights birleşti, tüm biletler tek platformda toplandı. Çünkü birlikte daha güzel.
Odamigo Tickets yeni özellikleriyle sizlerle.

Trende İlk DurağınızRakiplerinden 1 adım önde olmak istersin, Türkiye’de ilk ve tek uluslararası demir yollarına ulaştıran Odamigo Tickets’ı kullanırsın.


Elektronik bileti de alırsın, kağıt bilete de erişirsin, istersen istasyonda basılan biletli seçeneklere yönlenirsin.

Sadece kağıt biletleme yapılabilen tren yollarına online ulaşmak istersin, Odamigo Tickets  ile bu tren yolu şirketlerine online ulaşınca şaşırırsın.

Kolay arayüz ile aynı anda dokuz kişiye kadar fiyat bulur ve biletme yaparsın.

Çeşitli müşterilerine çeşitli sınıflarda biletleme yapmak istersin, Odamigo Tickets’ta her müşterinin isteğine uygun bilete ulaşırsın.

Kesemediğiniz Uçak Bileti Kalmasın


Başka platformlarda bulamadığın hava yollarına (Air Dominicana, China Southern Airlines, Norwegian Air Shuttle, Czech Airlines, Copa Airlines  vs) , rotasyonlara (Bangkok – Phuket, Shanghai – Beijing, London – Poznan, Prag – Varşova vb) ulaşmak istersin. Odamigo Tickets’ta ulaşmadık yer bırakmazsın.


Tam 250'den fazla düşük maliyetli hava yoluna erişerek kesemediğin bilet bırakmazsın.
Döviz kurlarındaki dalgalanmalardan etkilenmemek istersin, Odamigo’da döviz, euro para birimine sabitlendiği için rahat eder ya da TL ile ödersin.

O an nasıl müsaitsen öyle ödemek istersin, Odamigo’nun farklı ödeme seçeneklerinden yararlanırsın. (Kredi Kartı, Banka Transferi, Cari)

Ve 2 Platform Birleşiyor…
Odamigo Tickets ile artık bagaj ekleme, koltuk seçme, class seçme gibi işlemlerini sistem üzerinden yaparsın.
Birçok rotada müşterine hem uçak hem tren alternatifini aynı anda sunarsın, yahut bir uçuşu bir demir yolu seyahati ile birleştirip kendi seyahat planını rahatça oluşturursun, rotaların kısıtlamalarını aşarsın. Daha önce adını bile duymadığın taşıyıcılardan bilet kesebilir hale gelirsin
Doğrudan hava yolu entegrasyonu sayesinde şeffaf şekilde hava yolunun koşullarını görüntülersin, girdiğin e-mail adresine orijinal hava yolu e-bileti gelir, kafanI rahat ettirirsin.

Müşterilerini kaydedersin, her seferinde bilgi girmek ile uğraşmazsın.Her sorununda  ulaşabileceğin, her an destek alabileceğin biri olsun istersin, bir telefon uzağındaki Odamigo Helpdesk ekibini ararsın.

Opsiyonlu rezervasyonlarında anında PNR numarası almak, ayrıntılı iptal/değişiklik bilgisine ulaşmak istersin, Odamigo Tickets’ta bunu olmuş bilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

1) Odamigo acentesiyim. Tickets şifremi bilmiyorum, ne yapabilirim?

Tickets şifrenizi buraya tıklayıp minik formu doldurarak giriş bilgilerinizi alabilirsiniz.


2) Odamigo acentesi değilim. Odamigo Tickets'a nasıl üye olabilirim?

Buraya tıklayarak üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


3) Dil nasıl değiştirilir?

Sağ üstten göreceğiniz bayrak ikonuna tıklayarak arayüzün dilini, seçenekler arasında dilediğiniz dile çevirebilirsiniz. Ayrıntılı dil senekleri için, sağ üstte yer alan kullanıcı adınıza > Personel Profile > Change language seçeneğine tıklayınız. Bu menüden arayüz dili, e-mail bildirim dili, gibi şeylerin dillerini ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz.


4) Görüntülediğim seferlerin uçak mı tren mi olduğunu nasıl anlayacağım?

Arama yaptığınızda uçak ve tren seferlerini aynı anda görüntülersiniz. Seferlerin solunda yer alan görseller ile seferin uçak mı tren mi olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.

5) Bagaj ekleme işlemi nasıl yapılıyor?

Seçtiğiniz sefer ve sınıf seçimi için "book!" butonuna tıkladıktan sonra ayrı bir sayfa açılır. Bu sayfanın orta kısımlarındaki "lungage" kısmına tıkladığınızda uçuşun bagaj seçeneklerini ve fiyatlarını görüntüleyebilir, dilediğinizi seçebilirsiniz.


6) Komisyonu kendim ekleyebiliyor muyum?

Evet. Sağ üstteki kullanıcı adınızdan > Settings kısmına tıklayın. Karşınıza gelen menüden komisyon ayarlarınızı ayrıntılı bir şekilde yapabilirsiniz.


7) Sınıf seçimi nasıl yapılıyor?

Uygun gördüğünüz seferin simgesinin hemen sağında bir buton bulunur. Buraya tıklayarak seferin sunduğu tüm class'ları ve fiyatlarını görebilir, dilediğiniz class'ın sağında bulunan "book" butonuna tıklayarak seçiminizi yapabilirsiniz.


Diğer sorularınız için bize çekinmeden ulaşın.
pazarlama@odamigo.com / helpdesk@odamigo.com
0850 532 2 632