GEZGİNLER NEDEN SİZİNLE ÇALIŞMALI

Gezginlerin yaptıkları uçak, tren, gemi yolculuklarına bakılırsa bu yıl turizm sektörü açısından oldukça doygun geçecek. Fakat uçuşlar, yolculuklar arttıkça koltukların arasındaki mesafe bile azalıyor
Odamigo Blog olarak seyahat acentelerine sorduk: Gezginler neden asla profesyonel bir seyahat uzmanının desteği olmadan yolculuk yapmamalı? Seyahat danışmanları gezginlere ne sağlar?

Seyahat danışmanlar dünya

SEYAHAT ETMEK HER ZAMANKİNDEN DAHA KARIŞIK

“Sürekli yeni hava yolu, tren yolu şirketleri, yeni kategoriler yeni rotasyonlar ortaya çıkıyor. Tüm bunları güncel olarak öğrenmek biz acentelerin işi. Özellikle yeni büyüyen bir trend olan toplu seyahatler bu uçsuz bucaksız seçeneklerin tüm grubu memnun edecek şekilde seçilmesini güçleştiriyor. Ve profesyonel bir destek almak tüm bu seçenekler arasında size en uygun olanını almanızı, paranızı ve zamanınızı doğru yere harcamanızı sağlıyor. Bu da o seyahatten aldığınız zevki arttırıyor.”


SEYAHAT DANIŞMANLARI YENİ VE İLGİ ÇEKİCİ NE VARSA BİLİR

“Bu yıl tüm dünya hayatta bir kez yaşanabilecek deneyimlerle dolu. “The Passion Play”, Tokyo Kış Olimpiyatları, EXPO 2020 Dubai, Avustralya kriket Dünya Kupası ve daha birçoğu. Seyahat danışmanları en iyi tur paketlerine ve ayrıcalıklı etkinliklere erişim sahibidir ve onlar sizi lojistik süreçlerden kurtararak rahat ettirir.

Seyahat danışmanlar ıyla insanlar rahat


SİZİ STRESTEN VE ZAMAN KAYBINDAN KURTARIR

“Tabii ki internetten gezilebilecek yerler aramak ve onları düşlemek çok eğlencelidir fakat iş planlamaya geldiğinde bu oldukça zorlayıcıdır ve yüzlerce seçenek arasında neye inanacağınızı asla bilemezsiniz. Seyahat danışmanları dünyayı gezer, odaların büyüklüğünden, uçakların koltuk konforlarına kadar her şeye dikkat ederler. Eğer sizin gitmek istediğiniz yere kişisel olarak gitmemiş olsalar da, oraya giden birilerini elbet tanıyorlardır. Böylelikle tüm ihtiyaçlarınızı ve sorularınızı hızlı ve doğru bir şekilde cevaplayabilirler.”

SEYAHAT DANIŞMANINIZ BİR NEVİ AVUKATINIZDIR

“Küresel ısınma suçlanabilir, kader denebilir, şansızlık denebilir. Bu sene volkanların patlama zamanı denebilir, deprem olabilir, vesaire. Önümüzdeki seneler de hep böyle olacak. Doğa bu. Doğal olaylardan kaynaklanan problemler siz giderken, gelirken, yer değiştirirken karşınıza çıkabilir. Seyahat danışmanları ise siz nerede olmak istiyorsanız, çözüm bulur ve oraya gitmenizi sağlar.”

Tekrar denemeyin

SEYAHATİNİZ KÖTÜ GİDERSE “YENİDEN DENE” GİBİ BİR SEÇENEĞİNİZ OLMAYACAK

“Hayat her geçen gün daha zahmetli ve uğraştırıcı oluyor. Hal böyleyken tatile çıkılacak zamanın da değeri, git gide artıyor. Seyahat acenteleri sadece zamanınızı kurtarmakla kalmıyor, tatile ayırdığınız zamanı en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz mükemmel tatili ayarlıyor. “Tekrar dene.” butonuna tıklayamayacağınız bu zamanı en iyi şekilde geçirmenizi sağlıyor.”

SEYAHAT DANIŞMANLARI BU İŞİN İNSANİ ELEMENTİDİR – GÜVEN ELEMENTİ.

“Seyahat acenteleri müşterilerinin geçirecekleri deneyimlerin hayat boyu unutulmayacak olması için elinden geleni yapar çünkü onların işi müşterilerinin mutluluklarına ve tatminliklerine yatırım yapmaktır. Seyahat acenteleri dinleyen, tavsiyede bulunan, planlayan ve anlayan bir arkadaştır aslında. Arama motoru ya da yabancı bir ses değildir. Seyahat acenteleri seyahatinizin en başından sonuna kadar sizin yanınızdadır.”

seyahat danışmanı değişen dünyayı takip eder

DÜNYA DEVAMLI DEĞİŞMEKTE, SEYAHAT ACENTELERİ İSE DEĞİŞİKLİKLERİ SİZDEN ÖNCE ÖĞRENMEK İÇİN VAR.

“Karayipler Maria kasırgasından kurtuldu mu? Ortadoğu’ya gitmek şu an güvenli mi? Seyahat danışmanları sadece rotasyon satmaz. Onlar araştırır, keşfeder teklif ettikleri yeri deneyimleyip tanırlar. Hem de tekrar tekrar.”

SEYAHAT ACENTELERİ GENELLİKLE TASARRUF ETMENİZİ SAĞLAR YA DA DAHA DEĞERLİ BİR ŞEY SUNAR

“Seyahat acenteniz ücreti arttırırsa bile karşılığında aldığınız şey verdiğiniz ücretten daha değerlidir. Hava yolu ve demir yolu şirketleri, oteller, müşterilerinin büyük bir çoğunluğunu seyahat acentelerinden elde eder. Bu yüzden en iyi ve en özel ürünlerini acentelerle paylaşır, acenteler de müşterileriyle paylaşır.”

seyahat danışmanı sizi ulaşamayacağınız yerlere ulaştırır

SEYAHAT ACENTELERİ SİZİ ULAŞAMAYACAĞINIZ ŞEYLERE ULAŞTIRABİLİR

Bu işte her şey, kimi tanıdığınıza bakıyor. Ve yüksek ihtimalle seyahat acentesi, o kilit kişiyi tanıyor.

HER PROFESYONEL GİBİ, SEYAHAT DANIŞMANLARI SANDIĞINIZDAN ÇOK DAHA FAZLASINI BİLİYOR.

“Kendi kendinize saçınızı kesebilir, ya da kendi kendinize kahvenizi kavurabilirsiniz, ama bir profesyonel bunu çok daha iyi şekilde yapar. Seyahat planlamasında da aynı şey geçerlidir. Kendi seyahat planınızı kendiniz de yapabilirsiniz. Bu konuda size iyi şanslar.”

Araştırmamızın sonucunda birçok ilgi çekici bilgi elde ettik. Buradaki yazı tüm o bilgilerin bir özeti niteliğindedir. Siz de müşterilerinize neden sizinle çalışmanın iyi bir fikir olduğunu söylemek istiyorsanız. Okuyun, paylaşın, okutturun.

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com