Odamigo Acentelerin Kazancına Kazanç Eklemeye Devam Ediyor!

Odamigo acenteleri haziran ayı boyunca kesecekleri her 5 uçak/tren biletine ya da yapacakları her 5 otel rezervasyonuna 50₺ olmak üzere, toplamda 500₺ kazanıyor.

Tek yapmanız gereken başvuru formunu doldurmak.

Hemen biletlemeye ve rezervasyon yapmaya başlayın, bu büyük fırsatı kaçırmayın!

*Kampanya koşulları sayfanın en altında yer almaktadır.

Odamigo Hotel sayesinde:

 • Tüm dünyada 34’ten fazla tedarikçi ve 380.000’den fazla oteli tek bir platformda bulabilirsiniz.
 • Tek kullanıcı adı, tek şifre ve de tek bir sistem üzerinden tüm tedarikçilerden anlık olarak gelen fiyatları ve müsaitlikleri görebilir ve anında rezervasyon yapabilirsiniz.
 • Hiçbir ücret ödemeden opsiyonlu rezervasyonlara erişebilir ve önceki rezervasyonlarınızı görüntüleyebilirsiniz.
 • Türkçe ara yüze sahip bir sistem kullanabilirsiniz.
 • Harita üzerinden açık adres, semt, bölge, şehir ya da POI ile arama yapabilirsiniz.
 • Yılın her döneminde 7/24 çalışan Türkçe destek hattı sayesinde dilediğiniz anda size yardımcı olacak kimselere ulaşabilirsiniz. Eğer ki sistemde aradığınız müsaitliği bulamazsanız yine aynı hat sayesinde offline destek alabilirsiniz.
 • Konfirmasyon sonrası rezervasyonlarınız siz talep dahi etmeden, tarafımızca otelden rekonfirme edilirken, rezervasyonunuz ile ilgili ortaya çıkabilecek problemler daha en baştan engellenmiş olur.
 • Acentenizin tüm çalışanlarının rezervasyonlarını görüntüleyebilir ve gerekir ise müdahalede bulunabilirsiniz.
 • Kendi logonuzla ve şirketinize özel tasarımla voucher basabilirsiniz.
 • Sistem üzerinden otel teklifi yollayabilir, aynı gün girişli arama ve rezervasyon yapabilirsiniz.
 • Faturalarınızı tek yerden takip edebilirsiniz.
 • Banka transferi, kredi kartı ile veya cari olmak üzere birçok ödeme seçeneğine açık bir sistem ile çalışabilirsiniz.
 • İleri tarihli rezervasyonlarınızda cari ödeme seçeneği ile nakit akışınıza katkıda bulunabilirsiniz.
 • Ödemelerinizi Türkiye’de tek bir kanala yapabilir ve bu sayede yurt dışı ödeme masraflarından kurtulabilirsiniz.
 • Geçmiş rezervasyonlarınızı filtreleyerek arayabilir ve hangi destinasyonda güçlü olduğunuzu raporlayabilirsiniz.
 • Online proforma fatura hazırlayabilirsiniz

Odamigo Tickets sayesinde:

 • Rakiplerinden 1 adım önde olmak istersin, Türkiye’de ilk ve tek uluslararası demir yollarına ulaştıran Odamigo Tickets’ı kullanırsın.
 • Elektronik bileti de alırsın, kağıt bilete de erişirsin, istersen istasyonda basılan biletli seçeneklere yönlenirsin.Sadece kağıt biletleme yapılabilen tren yollarına online ulaşmak istersin, Odamigo Tickets  ile bu tren yolu şirketlerine online ulaşınca şaşırırsın.
 • Kolay arayüz ile aynı anda dokuz kişiye kadar fiyat bulur ve biletme yaparsın.Çeşitli müşterilerine çeşitli sınıflarda biletleme yapmak istersin, Odamigo Tickets’ta her müşterinin isteğine uygun bilete ulaşırsın.
 • Başka platformlarda bulamadığın hava yollarına (Air Dominicana, China Southern Airlines, Norwegian Air Shuttle, Czech Airlines, Copa Airlines  vs) , rotasyonlara (Bangkok – Phuket, Shanghai – Beijing, London – Poznan, Prag – Varşova vb) ulaşmak istersin. Odamigo Tickets’ta ulaşmadık yer bırakmazsın.
 • Tam 250’den fazla düşük maliyetli hava yoluna erişerek kesemediğin bilet bırakmazsın.
 • Döviz kurlarındaki dalgalanmalardan etkilenmemek istersin, Odamigo’da döviz, euro para birimine sabitlendiği için rahat eder ya da TL ile ödersin.O an nasıl müsaitsen öyle ödemek istersin, Odamigo’nun farklı ödeme seçeneklerinden yararlanırsın. (Kredi Kartı, Banka Transferi, Cari)
 • Odamigo Tickets ile artık bagaj ekleme, koltuk seçme, class seçme gibi işlemlerini sistem üzerinden yaparsın.
 • Birçok rotada müşterine hem uçak hem tren alternatifini aynı anda sunarsın, yahut bir uçuşu bir demir yolu seyahati ile birleştirip kendi seyahat planını rahatça oluşturursun, rotaların kısıtlamalarını aşarsın. Daha önce adını bile duymadığın taşıyıcılardan bilet kesebilir hale gelirsin
 • Doğrudan hava yolu entegrasyonu sayesinde şeffaf şekilde hava yolunun koşullarını görüntülersin, girdiğin e-mail adresine orijinal hava yolu e-bileti gelir, kafanı rahat ettirirsin.
 • Müşterilerini kaydedersin, her seferinde bilgi girmek ile uğraşmazsın.
 • Opsiyonlu rezervasyonlarında anında PNR numarası almak, ayrıntılı iptal/değişiklik bilgisine ulaşmak istersin, Odamigo Tickets’ta bunu olmuş bilirsin.
 • Her sorununda  ulaşabileceğin, her an destek alabileceğin biri olsun istersin, bir telefon uzağındaki Odamigo Helpdesk ekibini ararsın.

  – Sadece odamigo.com üzerinden kesilecek biletler  ve yapılacak rezervasyonlar için geçerlidir.

  – Biletleme ve rezervasyon tarih aralığı 01/06/2019 ile 30/06/2019 arasında olmalıdır.  

  – Her bir işlem türü (uçak bileti kesimi – tren bileti kesimi – otel rezervasyonu yapma) kendi içerisinde değerlendirilecek olup, farklı işlem türleri birleştirilerek hedefe ulaşılamaz. Bir Odamigo Club Kart sahibi eğer birden fazla kategoride işlem yaptı ise en fazla işlem yaptığı kategori üzerinden ödüllendirilir.

  – Sadece ödemesi gerçekleşen ve kalkışı yukarıda belirtilen tarih aralığında tamamlanan biletler ile giriş ve çıkışları yukarıda belirtilen tarih aralığında tamamlanan rezervasyonlar kampanyaya tabi olacaktır.

  – Ödül için değerlendirmeler 26/07/2019 tarihinde başlayıp en geç 1 hafta içerisinde, yeterlilik sağlayan üyeler için, kişinin talebi sonrasında Odamigo Club kartına yüklenecektir.  

  – Ödül hiçbir şekilde nakde çevrilemez.

  – Bu, Odamigo Ways and Rooms’un Türkiye’de yerleşik seyahat acentelerine yönelik hazırlamış olduğu, satış artırıcı bir özel promosyon, aksiyon çalışmasıdır. Odamigo istediği zaman, haber vermeksizin bu promosyona ara verebilir; bu promosyonu kaldırabilir, iptal edebilir, geçici olarak durdurabilir.  

  – İade, iptal vb gibi durumlarda herhangi bir ödül hakkı kazanılmaz.

  – 18 yaşından küçük kişiler, Odamigo Ways and Rooms çalışanları ve birinci derece yakınları bu kampanyadan faydalanamazlar, koşulları yerine getirseler bile ödül alma hakları olmaz.

  – Bu kampanyaya katılan kişi tüm bu koşulları okuyup, incelemiş ve kabul etmiş sayılır. Katılımcıların başvuru formu doldurması mutlak suretle gerekli olup, doldurmayan katılımcılar için kampanya değerlendirmesi yapılmayacaktır.

  – Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Yapılan işlem herhangi bir başka kampanya ile aynı anda bu kampanyanın koşullarını yerine getirirse ödüllendirme konusunda karar Odamigo’ya aittir. 

  – Aynı acente içerisinde birden fazla kart kullanılıyor ise her kart sahibi için ayrı ayrı değerlendirme yapılır.

  -Grup rezervasyonları kampanyadan faydalanamaz, ödül hakkı kazanamaz. (örn: 9+ Koltuk veya 9+ kişilik rezervasyon)

  – Kampanyadan sadece Odamigo Club üyeleri yararlanabilir. TURSAB üyesi her acentenin çalışanı Odamigo Club hesabı oluşturabilir. Eğer hesabınız yoksa başvuru için buraya tıklayarak, eğer henüz Odamigo üyesi değilseniz de buraya tıklayarak form doldurabilirsiniz.

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com