Odamigo Ways And Rooms 2011 yılında, Türkiye’de, Levent Apaydın tarafından kurulmuş olan bir turizm teknoloji firması olup, seyahat acentelerinin tedarikçiler ve toptancılar ile buluşmasını sağlayan web tabanlı hizmet sunmaktadır.

Odamigo Ways & Rooms olarak, sektöre inovatif çözümler ve ilkler getirmeyi kendimize vizyon olarak belirledik. Bu vizyon doğrultusunda geliştirdiğimiz aşağıda görebileceğiniz hizmetlerimiz için her geçen gün “Daha fazla ne yapabiliriz?” sorusunu kendimize soruyoruz.

Tickets:
250’den fazla düşük maliyetli hava yolunu bünyesinde bulunduran Odamigo Tickets, aynı zamanda Türkiye’de dünya demir yollarına biletleme yapabileceğiniz ilk ve tek platform. Tickets’la acentelerin Türkiye’de temsilciliği olmayan LCC şirketlerine, biletlenemeyen tüm hava yollarına ulaşmasını ve %40 oranına varabilecek kârlar etmesini sağlıyoruz. 20’den fazla ülkenin demir yollarına ulaşmasını, kağıt bilet kesebilmesini, kolay arayüz ile aynı anda 9 kişiye kadar biletleme yapabilmesini, bir adım öne geçmesini sağlıyoruz.

2 farklı ulaşım yolunu tek çatı altında toplamayı başaran Odamigo Tickets ile acentelerimiz, aradıkları rota için aynı anda hem uçak hem de tren seferlerini aynı anda görebilirler. Böylelikle 2 farklı ulaşım yolunu aynı plan içinde kullanarak, müşterilerine daha özel bir seyahat planı sunabilirler.

Hotel:
İnovatif yaklaşımıyla, Türkiye’ye ilk defa harita üzerinden otel araması yapma imkanını getiren Odamigo Hotel hizmetimiz ile acentelerin, her rezervasyonlarında rekonfirmasyon almasını, 34’ten fazla tedarikçi ile 410.000’i aşan otele ulaşmasını, aynı gün girişli rezervasyon müsaitliğini sağlıyoruz. Arama motoruna entegre çalışan Google Maps ile tanımadığınız bir destinasyonda dahi istenilen bir oteli elinizle koymuşçasına kolay ve hızlı bularak; sistem üzerinden müşterinize fotoğraflı, açıklamalı ve aranılan noktaya mesafesi ile şık ve kolay bir teklif gönderebilir hale gelmenize yardımcı oluyoruz. Acente, istediği oteli hiçbir yerde bulamadığında HelpDesk ekibimiz tarafından istediği otelin offline olarak bulunmasını ve bunun gibi otel aramaları hakkında ya da ödemeler hakkında daha birçok avantajı da sağlıyoruz.

Odamigo Hotel sisteminde rezervasyon başlangıç tarihi 20:00’a kadar gelen opsiyonlu seçenekler, sizin ve müşterilerinizin son dakika değişikliklerine karşı esneklik ve rahatlık sağlayacaktır. Yine son dakika rezervasyonlarınızda aynı gün giriş için çok fazla otel müsaitliği bulabilirsiniz.

Ayrıca, Odamigo üzerinden yapacağınız tüm otel rezervasyonlarını otomatik olarak muhasebe programınıza (back office) entegre ederek faturalarınızın el değmeden hatasızca ve hızlıca kesilmesini sağlayabilirsiniz.

Bunların dışında acentelerin her sorununda yanında olmayı ve onların büyümesinde katkımız olmasını istiyoruz. Bu yüzden her an ulaşabilecekleri, sektörde adından sıkça söz ettiren HelpDesk ekibimizi hergün geliştiriyoruz.

Verdiğimiz yenilikçi hizmet anlayışından taviz vermeyerek her gün daha iyi ve daha iyiye giderek kendimizi, acenteleri ve Türk turizm sektörünü geliştirmek istiyoruz.

Çünkü yatırımımız, sizin mutluluğunuzdur.

Acentemiz olmak için buraya tıklayarak 1 dakika içerisinde kayıt olabilirsiniz.

Aklınıza tüm takılan soruları gidermeniz ve sizi yerinizde ziyaret ederek sistemin tüm avantajlarını güzel bir sohbetle anlatmamız için bi’ kahvenizi içmek isteriz. Buraya tıklayarak müsait olduğunuz gün ve saati bize iletebilirsiniz.

Odamigo Ways & Rooms gizlilik politikası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

ÖNEMLİ UYARI

Değerli Seyahat Acentesi Dostlarımız,

Bildiğiniz üzere, ürün ve hizmetlerimizi kullanarak faaliyet gösteren seyahat acentelerinin TÜRSAB belgesine sahip olmalarını ön koşul olarak talep etmekteyiz. Ürünlerimizden ve hizmetlerimizden sadece bu belgeye sahip acentelerimiz  faydalanabilmektedirler. NON-IATA ve alt acente programlarına dahil acenteler için de aynı durum söz konusudur.

Bu sebeple;

TÜRSAB belgesi bulunmayan ve faaliyet alanı turizm olmayan işletmelerin Odamigo Ways And Rooms ürün ve hizmetlerinden faydalanmaları tarafımızca uygun görülmemektedir ve tespit edildiği takdirde kullanılan ürün ve hizmetlerin iptalinin gerçekleştirileceğini belirtmek isteriz.

Ek olarak TÜRSAB belgesiz faaliyet gösteren işletmelerin siz değerli acentelerimizce tespiti halinde Odamigo Ways and Rooms olarak bizlere veya TÜRSAB’a yazılı/sözlü iletmenizi önemle rica ederiz.

Saygılarımızla,

Odamigo Ways & Rooms

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com