Odamigo Ways And Rooms 2011 yılında Türkiye’de kurulmuş olan bir turizm teknoloji firması olup, seyahat acentelerinin tedarikçiler ve toptancılar ile buluşmasını sağlayan web tabanlı hizmet sunmaktadır.

Odamigo Flights, 73’ten fazla ülkenin yerel IATA fiyatlarını ve Türkiye’de temsilciliği (SIP) olmayan düşük maliyetli hava yolları (LCC) da dahil olmak üzere 900’den fazla hava yolunu, tek bir platform üzerinde hizmetinize sunmaktadır.

Odamigo Flights’ın size sunduğu bu hizmetle, sadece %40’a varan oranda giderleri düşürmekle kalmayıp, SOTO (Yurt dışı çıkış ve satış) uçak bileti fiyatlarına ulaşabilir, biletleme yapabilirsiniz.

Ayrıca, Türkiye çıkışlı uzun uçuş (kıtalararası, okyanus aşırı) THY biletleri de dahil pek çok havayolunda GDS’e göre daha uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Türkiye’ de temsilciliği olmayan ve zor biletlenen yada biletlenemeyen tüm hava yollarını, Odamigo Flights sisteminde bir arada bulabilir, sorgu yapabilir ve biletleyebilirsiniz.

Odamigo Hotel, tüm dünyada 34’ten fazla tedarikçi ile 380.000’i aşan otelde, gerçek zamanlı müsaitlik ve fiyat vermektedir.

Odamigo Hotel sisteminde aranan otellerde, birden fazla tedarikçiden fiyat geldiği için, tek bir platformdan ihtiyacınız olan en uygun fiyatı yakalayabilir, anında rezervasyon yapabilirsiniz. Arama motoruna entegre çalışan Google Maps ile tanımadığınız bir destinasyonda dahi istenilen bir oteli elinizle koymuşçasına kolay ve hızlı bularak; sistem üzerinden müşterinize fotoğraflı, açıklamalı ve aranılan noktaya mesafesi ile şık ve kolay bir teklif gönderebilirsiniz.

Odamigo Hotel sisteminde rezervasyon başlangış tarihi 20:00’a kadar gelen opsiyonlu seçenekler, sizin ve müşterilerinizin son dakika değişikliklerine karşı esneklik ve rahatlık sağlayacaktır. Yine son dakika rezervasyonlarınızda aynı gün giriş için çok fazla otel müsaitliği bulabilirsiniz.

Ayrıca, Odamigo üzerinden yapacağınız tüm otel rezervasyonlarını otomatik olarak muhasebe (back office) programınıza entegre ederek faturalarınızın el değmeden hatasız ve hızlıca kesilmesini sağlayabilirsiniz.

Odamigo Rail, sizlere tüm kıta Avrupa, Birleşik Krallık, İskandinavya, Kanada, Rusya, Ukrayna ve Kazakistan milli demir yollarının tamamına tek bir platformdan çevrim içi erişim ve elektronik bilet seçeneğinin yanı sıra kağıt bilet kesebilme olanağı sağlar. Kullanımı kolay arayüz ile aynı anda 9 kişiye kadar fiyat bulabilir ve biletleyebilirsiniz.

Odamigo Ways & Rooms gizlilik politikası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

ÖNEMLİ UYARI

Değerli Seyahat Acentesi Dostlarımız,

Bildiğiniz üzere, ürün ve hizmetlerimizi kullanarak faaliyet gösteren seyahat acentelerinin TÜRSAB belgesine sahip olmalarını ön koşul olarak talep etmekteyiz. Ürünlerimizden ve hizmetlerimizden sadece bu belgeye sahip acentelerimiz  faydalanabilmektedirler. NON-IATA ve alt acente programlarına dahil acenteler için de aynı durum söz konusudur.

Bu sebeple;

TÜRSAB belgesi bulunmayan ve faaliyet alanı turizm olmayan işletmelerin Odamigo Ways And Rooms ürün ve hizmetlerinden faydalanmaları tarafımızca uygun görülmemektedir ve tespit edildiği takdirde kullanılan ürün ve hizmetlerin iptalinin gerçekleştirileceğini belirtmek isteriz.

Ek olarak TÜRSAB belgesiz faaliyet gösteren işletmelerin siz değerli acentelerimizce tespiti halinde Odamigo Ways and Rooms olarak bizlere veya TÜRSAB’a yazılı/sözlü iletmenizi önemle rica ederiz.

Saygılarımızla,

Odamigo Ways & Rooms