2019’DA GEZGİNLERİNİZİN SİZE TEŞEKKÜR EDECEKLERİ 8 ROTASYON

Yeni yıla başlarken, gezginlerinizin, müşterilerinizin döndüklerine sizlere defalarca teşekkür edecekleri, az bilinen 8 rota acenteler için derlendi. İyi okumalar.

Yunanistan’ın Sakin Kıyılarına Göz Atın

Rota Halkidiki

Halkidiki, Selanik’ten bir saat uzaklıkta; Yahudi tarihi, antik Yunan siteleri ve gurme restoranlar ile dolu.  Yunanistan’ın kuzey kıyıları muhteşem restoranlara, benzersiz gün batımı manzaralarına sahiptir. Buraları en azından bir kere görmek gerek.

Karayiplerin Yeni Gözdesinde Villa Kiralayın

Rota Turks ve Caicos Adaları

2019’da müşterilerinizi Turks ve Caicos Adaları’ndaki Prova’ya gönderin. Modern konfordan vazgeçemeyen müşterileriniz için en yeni ve en lüks villalar, zeki ve modern tasarımlar taşırken, nostaljiye ve tarihin cazibesine bayılan müşterileriniz için ise Mustique ve Barbados’taki orjinal Oliver Messel evleri bulunuyor. Bunun yanında plajlar çarpıcı güzellikte ve restoranlar her yıl daha da iyi hale geliyor.

JAPONYA’NIN EŞSİZ YERLERİ


Rota Ishikawa

2015 yılında Tokyo’dan Kanazawa’ya giden hızlı trenin büyük başarı yakalamasıyla, müşterilerinizi başta Noto Yarımadası olmak üzere Ishikawa Bölgesi’ne daha fazla yönlendirmenizi öneriyoruz. 29 fener festivali, engebeli kıyı şeridi, pitoresk balıkçı köyleri, kaplıca tatil köyleri, eşsiz yemekleri ve çeşitli dünya standartlarında ryokanları ile ünlü olan bölge harika bir “slow travel” rotası. Buraya yolladığınız müşterileriniz size teşekkür edecek.

Tüm dünyadaki demir yollarına bilet kesmek için ise Türkiye’de ilk ve tek olan, “Trende ilk durağınız” Odamigo Rail’ı kullanın. Göz atmak için buraya tıklayın.

Sibirya’nın Vahşi Güzelliği

2019’da, Rusya’nın Sibirya bölgesine seyahatler düzenleyin.. Peki neden Sibirya? Buzulların, bozkırların ve kırsal köylerin manzarası içinde kar leoparı veya daha da nadir bulunan Salyugyem Ayısı arayabileceğiniz gerçek bir vahşi doğa bölgesi. Geçtiğimiz yıl, spot ışıkları; birçok insanın holiganlık, zorba polis varlığı ve ırkçılıkla dolu olacağını tahmin ettiği Dünya Kupası ile Rusya’daydı, ancak tahminlerin hiçbiri gerçekleşmedi. Aksine, organizasyon; harika işleyişi, insanların sıcakkanlılığı ve elbette ki mükemmel futbol ile hayranlık uyandırdı. Öyle ki, politika bir yana, Rusya şu anda sıcak bir şekilde parlıyor. Soğuğu seven müşterileriniz için ideal.

Şempanzelere Eşlik Edin

Rota Kibale

Müşterilerinize farklı bir deneyim sunmak için onları Uganda’daki Kibale Ormanı’na yönlendirin. Oradaki trekking etkinliklerinde şempanzelere eşlik edebilirler. Şempanzelerin yuvalarından çıktıları sabah saatlerinden, gölgeliklerine geri döndükleri gün batımına kadar, çok küçük bir turist grup ile mükemmel manzara altında şempanzelere eşlik edebilirler. Günün sonunda ise şempanzeler ağaçlarına dönerken, müşterileriniz o harika manzara içerisindeki kulübelerinde güzellik uykularına dalabilirler. Hayvan ve doğa sever müşterileriniz buraya bayılacak.

Paris Yerine Arles ve Bordeaux’yu Tercih Edin

Rota Arles

Arles, büyük bir uluslararası sanat merkezi olarak sahiplik ettiği LUMA sanat kompleksinin 180 metrelik titanyum kulesinin tamamlanması ile bu yıla damga vuracak. Sakin yerel atmosferi ile bilinen Arles artık dinamik bir bölge : Son zamanlarda açılan Fondation Vincent van Gogh, adını tarihe yazdırmış sanatçının eserlerini sergilerken, son teknolojiye sahip oteller ve yeni açılan restoranlarla her türlü mutfaktan tabaklar sunuyor. Tam sanat sanat içindir, ya da toplum içindir diyen müşterilerinize göre!

Fransa’nın en hızlı büyüyen şehri olan Bordeaux, Avrupa güneşi altındaki hazineleri ile turistler için ilgi çekici bir nokta haline geliyor. Eski kentin süslediği mükemmel şehir planlaması, kentin her yerine yayılmış tüm bütçeler için modern oteller ve hali hazırda iyi kurulmuş gastronomik mükemmelliği (Bordeaux şarapları, deniz ürünleri ve kaz) ile Bordeaux kesinlikle harika bir rota.

Portekiz’in Douro Nehri’ni Gezdirin

Rota Douro

2001 yılında UNESCO Dünya Mirası Alanı olarak belirlenen Portekiz’deki Douro Nehri, Avrupa’nın en güzel nehir yolculukları arasında, ancak bir çok acente burayı pek de bilmiyor.. Nehir kıyısına kadar uzanan dik teraslı üzüm bağları, Almanya’daki Moselle’de veya İsviçre’deki LaVaux üzüm bağlarına benzer şekilde müşterilerinizin bayılacağı bir deneyim yaşatabilir. Siz de bu rota ile iç içe bir deneyim yaşatın.

İrlanda’nın Beara Yarımadası’na Giden Musmutlu

Rota Beara

Bölge kültürünü ve mutfağını deneyimlemek için güneybatı İrlanda’nın Beara Yarımadası’na inanılmaz bir gezi yaptık. Tasarladığımız güzergah hakkında en şaşırtıcı şey? Güneybatı İrlanda’daki seyahatlerimizin ilk beş gününde tek bir turist otobüsüne ya da grubuna rastlamadık. Sessiz sakin bir tatil arayan müşterilerinize önermek için araştırmanızı öneririz.. Bu rotayı tercih eden müşterileriniz musmutlu dönecek.

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com