Odamigo Club ile her tren biletinde 5 ₺ değerinde puan kazanan acenteler artık Deutsche Bahn biletlerinde ekstra gelirini 25 ₺’ye çıkarıyor, müşterisini mutlu ederken kârını artırıyor.

Hemen Odamigo Rail’le tanışın, siz de her bilette kazancınızı katlayın!

 

Bu büyük kampanyayı kaçırmamak için siz de hemen kaydolun!

*KAMPANYA KOŞULLARI SAYFANIN EN ALTINDA YER ALMAKTADIR.

 

 

Deutsche Bahn ile 25 ₺ kazanmak istiyorum

 

 


– Sadece odamigo.com üzerinden kesilecek biletler için geçerlidir.

– Biletleme tarih aralığı 01/09/2018 ile 30/09/2018 arasında olmalıdır.  

– Sadece ödemesi gerçekleşen ve kalkışı yukarıda belirtilen tarih aralığında tamamlanan biletler  kampanyaya tabi olacaktır.

– Ödül için değerlendirmeler 26/10/2018 tarihinde başlayıp en geç 1 hafta içerisinde, yeterlilik sağlayan üyeler için, kişinin talebi sonrasında Odamigo Club hesabına yüklenecektir.  

– Ödül hiçbir şekilde nakde çevrilemez.

– Bu, Odamigo Ways and Rooms’un Türkiye’de yerleşik seyahat acentelerine yönelik hazırlamış olduğu, satış artırıcı bir özel promosyon, aksiyon çalışmasıdır. Odamigo istediği zaman, haber vermeksizin bu promosyona ara verebilir; bu promosyonu kaldırabilir, iptal edebilir, geçici olarak durdurabilir.  

– İade, iptal vb gibi durumlarda herhangi bir ödül hakkı kazanılmaz.

– 18 yaşından küçük kişiler, Odamigo Ways and Rooms çalışanları ve birinci derece yakınları bu kampanyadan faydalanamazlar, koşulları yerine getirseler bile ödül alma hakları olmaz.

– Bu kampanyaya katılan kişi tüm bu koşulları okuyup, incelemiş ve kabul etmiş sayılır.

– Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Yapılan işlem herhangi bir başka kampanya ile aynı anda bu kampanyanın koşullarını yerine getirirse ödüllendirme konusunda karar Odamigo’ya aittir. 

– Aynı acente içerisinde birden fazla kart ve hesap kullanılıyor ise her kart veya hesap sahibi için ayrı ayrı değerlendirme yapılır.

-Grup rezervasyonları kampanyadan faydalanamaz, ödül hakkı kazanamaz. (örn: 9+ kişilik rezervasyon)

– Kampanyadan sadece Odamigo Club üyeleri yararlanabilir. TURSAB üyesi her acentenin çalışanı Odamigo Club hesabı oluşturabilir. Eğer hesabınız yoksa başvuru için buraya tıklayarak, eğer henüz Odamigo üyesi değilseniz de buraya tıklayarak form doldurabilirsiniz.